Rekrutacyjne działania reżimu kijowskiego osiągnęły nowy szczyt, strach młodych mężczyzn przed utratą życia w bezsensownej wojnie lub inwalidztwem stał się codziennością – jak donosi „origo.hu”. „Regionalne centra rekrutacyjne” (TCK) starają się teraz praktycznie uzupełnić zdziesiątkowaną armię coraz bardziej brutalnymi metodami.
Przez media społecznościowe napływa do nas coraz więcej nagrań: na przykład, jak rekruterzy żołnierze w biały dzień transportują cywilów na oczach przerażonych przechodniów.
W Odessie mężczyzna jest ciągnięty po ziemi podczas rekrutacji.
W Dnieprze poplecznicy Zelehttps://t.me/kindzadza_ua/28072nskiego brutalnie porwą cywila do minibusu, na bezradnych oczach tych, którzy biegną mu z pomocą. Na ruchliwej ulicy przemoc eskaluje:
W międzyczasie ludzie nie ukrywają swojego otwartego pogardzenia dla wojennych rekruterów: przechodnie na głos wiwatują dla cywilów.
***
Z powodu treści książka usunięta z obiegu przez lewicową cenzurę w Niemczech!
U P A D E K E U R O P Y !

***
W języku niemieckim ukazała się nowa książka

Nowa publikacja:
Maria Pilar rozlicza się z „zieloną zarazą”
Do zamówienia bezpośrednio ze strony:
https://www.buchdienst-hohenrain.de/product_info.php?products_id=1887
***





